A.A.R. Kolín

Náš personál

MVDr. Petr Pohořalý

Majitel kliniky, hlavní veterinární lékař

Vystudoval obor Veterinářství na SOŠ v Hradci Králové a obor Veterinární lékařství na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně. Po osmileté praxi na veterinární klinice U Kašpara v Kolíně otevřel v roce 2010 svou vlastní veterinární kliniku A.A.R. Má za sebou spoustu praxe, kurzů a konferencí ze všech odvětví veterinárního lékařství a na klinice tedy poskytuje chirurgické, ortopedické, dermatologické, gynekologické, stomatologické, neurologické, kardiologické, gastroenterologické, endokrinologické i oftalmologické služby.

Certifikát
Certifikát
Certifikát
Certifikát
MVDr. Petr Pohořalý

MVDr. Eva Řeháková

Veterinární lékařka

Vystudovala Univerzitu veterinářského lékařství a farmacie v Košicích, od roku 2008 pracovala jako veterinární lékařka na několika veterinárních klinikách: Veterinární klinika Turnov, Veterinární klinika HK - vet, Veterinární klinika u Kašpara Kolín a Veterinární klinika Karavet Kutná Hora. Od roku 2017 učí chirurgii a nemoce zvířat na Střední zemědělské škole v Poděbradech. Od roku 2018 pracuje jako veterinární lékařka na Veterinární klinice A.A.R. Kolín.

MVDr. Eva Řeháková

Tereza Litterová

Ambulantní a sálová sestra

Vystudovala obor Veterinářství na SOŠ v Hradci Králové. Od roku 1997 pracovala jako veterinární sestra na Veterinární klinice Gayerovy kasárny v Hradci Králové a následně na Veterinární klinice NEOVET v Čáslavi. Od roku 2018 pracuje jako ambulantní a sálová sestra na Veterinární klinice A.A.R. Kolín. Úspěšně absolvovala seminář poruch chování psů, seminář fyzioterapie malých zvířat, seminář dornovy metody a seminář reprodukce psů. Zároveň se aktivně věnuje chovu Hovawartů a záchranářskému výcviku psů. Mezi lety 2014 a 2017 působila v Hovawart klubu ČR na pozici poradkyně chovu.

Tereza Litterová

Darina Zálišová

Ambulantní a sálová sestra

Vystudovala obor Veterinářství na SZeŠ v Poděbradech. Dnes je studentkou oboru Kynologie na ČZU v Praze a inseminační techničkou 1. stupně. Na Veterinární klinice A.A.R. Kolín působí od roku 2017. Ve svém volném čase se aktivně věnuje chovu Stafordšírských bulteriérů.

Certifikát
Darina Zálišová

Má váš domácí mazlíček problémy?

A.A.R. Kolín

Spolupracujeme

V případě řešení složitých nebo komplikovaných případů, které vyžadují použití specializovaných diagnostických a veterinárních postupů, spolupracujeme s řadou špičkových veterinárních pracovišť.

  • Kompletní veterinární medicína: Veterinární klinika NEOvet Čáslav
  • Dermatologie: MVDr. R. Fábiková, členka Evropské a Americké Asociace Veterinárních Dermatologů, konzultantka Iv San Bernard Grooming Academy
  • Oftalmologie: MVDr. J. Beránek
  • Kardiologie: MVDr. R. Kvapil - Veterinární Klinika Kolmá Praha
  • Kompletní veterinární medicína, referenční pracoviště: MVDr. J. Zatloukal - Veterinární Klinika Socrates Nymburk
  • Srdce všech zatracených a zavržených pejsků: Psí útulek Kolín - Alice Kubíčková
Oftalmologie

Adresa

Šotnovská 157, Kolín 28002

Telefonní číslo

+420 734 325 915

Emailová adresa

veterinakolin@seznam.cz