A.A.R. Kolín

Přehled našich služeb

MVDr. Eva Řeháková
Provádění kastrací, operace zažívacího traktu, chirurgické rekonstrukce po úrazu a chirurgické korekce, operační zákroky v dutině břišní, císařské řezy, operační řešení novotvarů (kůže, podkoží, mléčné žlázy, varlata a další orgány). Chirurgické řešení zlomenin, krácení měkkého patra, předoperační a pooperační péče.
Diagnostika a léčba onemocnění pohybového aparátu, chirurgické ošetření a léčba fraktur, léčba vývojových vad kloubů (DKK, DLK, OCD)
Diagnostika kožních onemocnění, mikroskopické vyšetření seškrabů, odběr vzorků pro kultivační vyšetření a histologická vyšetření. Diagnostika a léčba ušních onemocnění, výplachy, čištění a otoskopie.
RTG a USG vyšetření pohlavních orgánů, ledvin a prostaty. Určení optimální doby pro krytí (vaginální cytologie, odběr a zajištění hormonálního vyšetření krve), sonografické ověření březosti, kastrace. Vedení komplikovaných porodů včetně chirurgického řešení (císařský řez).
Odstranění zubního kamene ultrazvukem, dentální hygiena a prevence, extrakce zubů, řešení nádorových onemocnění dutiny ústní a čelistí. Chirurgické zákroky v dutině ústní.
Diagnostika a léčba epilepsie, odběr a vyšetření mozkomíšního moku, zajištění sérologického vyšetření, řešení zlomenin a luxací obratlů, diagnostika a léčba neuromuskulárních onemocnění.
Diagnostika a léčba chronických srdečních chorob, sonografické vyšetření srdce a EKG.
Diagnostika a léčba onemocnění žaludku, střev, jater a slinivky. USG a RTG vyšetření, zajištění biochemického a hematologického vyšetření krve. Jaterní testy, chirurgické extrakce cizích těles z jícnu a žaludku, chirurgická řešení obstrukcí střev a nádorových onemocnění.
Diagnostika a léčba cukrovky psů a koček, diagnostika a řešení poruch štítné žlázy, léčba onemocnění nadledvinek a chirurgická řešení.
Léčba očních poranění, diagnostika a léčba akutních očních problémů (nemoci víček, spojivky, rohovky, duhovky a slzných kanálků), drobné chirurgické a kosmetické zákroky.

Adresa

Šotnovská 157, Kolín 28002

Telefonní číslo

+420 734 325 915

Emailová adresa

veterinakolin@seznam.cz